Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Kliknij po więcej informacj!
drzewko cut

Wraz z gwałtownym rozwojem technologii telekomunikacyjnych i powstaniem Internetu, nastąpiła rewolucja w dziedzinie reklamy i marketingu. Wcześniej, chcąc zaznaczyć swoją obecność na rynku wykorzystywano ogłoszenia, książki i inne konwencjonalne metody reklamowania się. W dobie powszechnego dostępu do Internetu z praktycznie dowolnego miejsca na Ziemi i różnorakiego wachlarza urządzeń, strony internetowe stały się jednym z ważniejszych (tuż obok mediów społecznościach) elementów strategii marketingowych. Ważną kwestią pozostaje dobór treści znajdujących się na owej stronie i bariera językowa. Nasza strona trafia do potencjalnych klientów z całego świata i – nawet jeśli nie świadczymy usług na taką skalę – warto rozważyć jej przetłumaczenie. Istnieją również rozwiązania automatyczne w postaci tłumaczy internetowych jak chociażby Google Translate, lecz dostarczają one rozwiązania bardzo pobieżne i wyjątkowo nietrafne, zwłaszcza w przypadku języków z wywodzących się z różnych rodzin. Aby zapewnić jak najwyższy standard oraz prestiż w szerszym gronie odbiorców, oferujemy profesjonalną usługę tłumaczenia stron internetowych. Jako biuro, które zaczynało od tłumaczeń technicznych, nieobca jest nam praca z nawet najbardziej wymagającymi tekstami. Ponadto, tłumacząc strony internetowe niewystarczającym będzie oddanie sensu tłumaczenia w innym języku, a dopasowanie go do istniejącego szablonu strony, wykonanie odpowiedniego formatowania i obróbki szaty graficznej. Wszystko to zapewnia nasz doskonale przygotowany dział techniczny, operujący na wszystkich dostępnych językach wykorzystywanych przy tworzeniu stron www. Posługujemy się przy tym najnowszymi dostępnymi edytorami oraz narzędziami, obsługujemy również programy typu CAT. Naszej standardowej wycenie (tj. zliczeniu znaków i przeliczeniu na strony przeliczeniowe) podlega cały tekst znajdujący się na stronie. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w celu bezpłatnej wyceny Państwa materiału oraz otrzymania spersonalizowanej oferty.

Oferujemy

Proponujemy pełen zakres tłumaczeń pisemnych oraz ustnych:
  • tłumaczenia techniczne
  • tłumaczenia ekonomiczne
  • tłumaczenia marketingowe
  • tłumaczenia rolnicze
  • tłumaczenia prawnicze
  • tłumaczenia medyczne
  • tłumaczenia przysięgłe
  • tłumaczenia ogólne

Tłumaczymy

Proponujemy Państwu usługi w zakresie tłumaczeń kilkudziesięciu języków (w tym wszystkich europejskich): angielski, albański, arabski, bułgarski, bośniacki, chiński, chorwacki, czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, hebrajski, holenderski, japoński, litewski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, szwedzki, słowacki, ukraiński, węgierski, włoski, i inne…

Dlaczego u nas?

Tradycyjnie Poznań znany jest ze swojej oszczędności, solidności i pracowitości. Wszelkie produkty, które powstają w Poznaniu, mają wyjątkowo korzystny współczynnik jakości do ceny. Kupując dowolny produkt od poznańskich firm otrzymują Państwo jakość za rozsądną cenę. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę każdego zlecenia. U nas zawsze możesz liczyć na krótki czas realizacji zlecenia i przystępną cenę.

Szybki kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami

atn@korzan.pl
office@korzan.pl

BTS ATN Tomasz Korzan
ul. 5 Stycznia 4a 60-408 Poznań

+48 603 684 496
+48 61 842 03 02