Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Kliknij po więcej informacj!
drzewko cut

Osoby zainteresowane współpracą z Biurem Tłumaczeń ATN nie muszą posiadać wieloletniego doświadczenia ani żadnych specjalnych dyplomów potwierdzających znajomość danego języka lub kwalifikacje zawodowe.
W procesie rekrutacji sprawdzamy przede wszystkim praktyczne umiejętności tłumaczenia tekstów.

Kandydaci powinni posiadać rozległą wiedzę encyklopedyczną, komputer z dostępem do Internetu oraz umiejętność formatowania tekstów.
Aplikację prosimy przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kandydatów z większym doświadczeniem zachęcamy do przesłania oznaczonych fragmentów własnych tłumaczeń z różnych dziedzin wraz z oryginałem (do 5 stron z każdej dziedziny), zarówno z języka obcego na polski jak i odwrotnie.

Osoby, które z jakichś przyczyn nie mogą przedstawić takich próbek, otrzymają od nas e-mailem tłumaczenie testowe, które należy odesłać tą samą drogą.

Nie wymagamy od naszych współpracowników otwierania własnej działalności gospodarczej. <br/ >Nasze biuro tłumaczeń posiada własną księgowość, która zajmuje się wystawianiem umów o dzieło.

Oferujemy

Proponujemy pełen zakres tłumaczeń pisemnych oraz ustnych:
  • tłumaczenia techniczne
  • tłumaczenia ekonomiczne
  • tłumaczenia marketingowe
  • tłumaczenia rolnicze
  • tłumaczenia prawnicze
  • tłumaczenia medyczne
  • tłumaczenia przysięgłe
  • tłumaczenia ogólne

Tłumaczymy

Proponujemy Państwu usługi w zakresie tłumaczeń kilkudziesięciu języków (w tym wszystkich europejskich): angielski, albański, arabski, bułgarski, bośniacki, chiński, chorwacki, czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, hebrajski, holenderski, japoński, litewski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, szwedzki, słowacki, ukraiński, węgierski, włoski, i inne…

Dlaczego u nas?

Tradycyjnie Poznań znany jest ze swojej oszczędności, solidności i pracowitości. Wszelkie produkty, które powstają w Poznaniu, mają wyjątkowo korzystny współczynnik jakości do ceny. Kupując dowolny produkt od poznańskich firm otrzymują Państwo jakość za rozsądną cenę. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę każdego zlecenia. U nas zawsze możesz liczyć na krótki czas realizacji zlecenia i przystępną cenę.

Szybki kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami

atn@korzan.pl
office@korzan.pl

BTS ATN Tomasz Korzan
ul. 5 Stycznia 4a 60-408 Poznań

+48 603 684 496
+48 61 842 03 02