Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Kliknij po więcej informacj!
drzewko cut

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ATN Tomasz Korzan to jedno z największych i najstarszych biur tłumaczeń w Poznaniu. Działamy na rynku usług tłumaczeniowych od lipca 1994 roku. Zaczynaliśmy skromnie od tłumaczeń z języka angielskiego i rosyjskiego. Dziś wykonujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne (zwykłe i przysięgłe) ze wszystkich języków europejskich i pozaeuropejskich.

W naszej ofercie poza najbardziej popularnymi językami europejskimi takimi jak angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, hiszpański i francuski znajdują się również te mniej popularne takie jak łotewski czy węgierski oraz bardzo wiele języków pozaeuropejskich. Wykonujemy tłumaczenia z każdego języka obcego na inny język obcy. Dzięki współpracy z ponad 400 osobową grupą tłumaczy, także spoza Poznania mamy możliwość wykonywania tłumaczeń pisemnych, ustnych dla klientów z całej Polski oraz z zagranicy, w bardzo krótkim terminie.

W czasie 26 lat pracy na rynku usług tłumaczeniowych uczyliśmy się wykonywać tłumaczenia tak, aby każdy klient był zadowolony. Nasze biuro tłumaczeń to nowoczesna firma z bogatym doświadczeniem.

Zapraszany Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Na każde Państwa zapytanie przygotujemy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

 

Oferujemy

Proponujemy pełen zakres tłumaczeń pisemnych oraz ustnych:
  • tłumaczenia techniczne
  • tłumaczenia ekonomiczne
  • tłumaczenia marketingowe
  • tłumaczenia rolnicze
  • tłumaczenia prawnicze
  • tłumaczenia medyczne
  • tłumaczenia przysięgłe
  • tłumaczenia ogólne

Tłumaczymy

Proponujemy Państwu usługi w zakresie tłumaczeń kilkudziesięciu języków (w tym wszystkich europejskich): angielski, albański, arabski, bułgarski, bośniacki, chiński, chorwacki, czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, hebrajski, holenderski, japoński, litewski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, szwedzki, słowacki, ukraiński, węgierski, włoski, i inne…

Dlaczego u nas?

Tradycyjnie Poznań znany jest ze swojej oszczędności, solidności i pracowitości. Wszelkie produkty, które powstają w Poznaniu, mają wyjątkowo korzystny współczynnik jakości do ceny. Kupując dowolny produkt od poznańskich firm otrzymują Państwo jakość za rozsądną cenę. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę każdego zlecenia. U nas zawsze możesz liczyć na krótki czas realizacji zlecenia i przystępną cenę.

Szybki kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami

atn@korzan.pl
office@korzan.pl

BTS ATN Tomasz Korzan
ul. 5 Stycznia 4a 60-408 Poznań

+48 603 684 496
+48 61 842 03 02